Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor i... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/279/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Trencsenyi-Waldapfel-Imre-Gorog-romai-mythologia-A-klasszikus-okor-istenei-es-hosmondai-K~II1415142
1415142
13595
279
Beschreibung: Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Kiadói picit kopott dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés.
: ttg