Dr. Schildhof B.: Az érvényesülés művészete. A megnyerő modor könyve.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/279/kategorien~Bucher/Bucher-Sonstige-Raritaten~41/Dr-Schildhof-B-Az-ervenyesules-muveszete-A-megnyero-modor-konyve-Forditotta-Sztrokay-~II1217440
1217440
13947
279
Beschreibung: Dr. Schildhof B.: Az érvényesülés művészete. A megnyerő modor könyve. Fordította Sztrókay Kálmán. Bp., é.n., Lingua. 168 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben.
: vörös_iván