13630.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
8 000 HUF
21,62 EUR, 23,53 USD
A Franklin Kézi Lexikona I-III. Bp., 1911-12. Franklin Társulat. Kiadói szecessziós, aranyozott félbőrkötésben, a gerince picit kopott, picit sérült, és az első, valamint második kötetből pár lap kijár.