Bücher: Religion

Zahl der Lose: 37

Magyar Katolikus Lexikon I-XV. Szerk.: Dr. Diós István. Budapest, 1993-2010 , Szent István Társulat. Kiadói aranyozott műbőr kötés. Jó állapotban.
13423.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
13424.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Vanyó László: Ókeresztény írók lexikona. Budapest, 2004, Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13425.

Rufpreis:
3 000 HUF
Karner Károly: A felekezetek Magyarországon a statisztika megvilágításában. Theologiai Tanulmányok 14. Debrecen, 1931, Debrecen Szabad Királyi Város-Tiszántúli Református Egyházkerület. Kiadói papírkötés, kissé hiányos gerinccel, jó állapotban.
13426.

Rufpreis:
3 000 HUF
Ubaldus Kostersitz: Monumenta Sepulchralia Eorumque Epitaphia in Collegiata Ecclesia B. M. Virginis Claustroneoburgi, XV+317. Több egészoldalas illusztrációval. Viennae, 1881, Caesarea Regia Aulica et Imperiali. Egészvászon kötés.  Latin nyelvű könyv Klosterneuburgi Apátság síremlékeiről Ubaldus Kostersitz, egykori Klosterneuburgi prépost, tollából. / Book about Monastery of Klosterneuburgs sepulchres in latin language by Ubaldus Kostersitz, provost of Klosterneuburg. Cloth-binding. With full pages illustrations.
13427.

Ubaldus Kostersitz: Monumenta Sepulchralia Eorumque Epitaphia in Collegiata Ecclesia B. M. Virginis Claustroneoburgi, XV+317. Több egészoldalas illusztrációval. Viennae, 1881, Caesarea Regia Aulica et Imperiali. Egészvászon kötés. Latin nyelvű könyv Klosterneuburgi Apátság síremlékeiről Ubaldus Kostersitz, egykori Klosterneuburgi prépost, tollából. / Book about Monastery of Klosterneuburg's sepulchres in latin language by Ubaldus Kostersitz, provost of Klosterneuburg. Cloth-binding. With full pages illustrations.

Rufpreis:
4 000 HUF
Egyháztörténeti lexikon 1-2. Szerk.: Gárdonyi Máté, Tóth Tamás, Véghseő Tamás. Fordították többen. Budapest, 2006, Jel Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés. Jó állapotban.
13428.

Rufpreis:
4 000 HUF
Dr. Herbert Haag: Bibliai lexikon. Budapest, 1989, Apostoli Szentszék Könyvkiadó. Kiadói kemény papírkötés, kiadói papírborítóban. Jó állapotban.
13429.

Rufpreis:
4 000 HUF
Rupert Berger: Lelkipásztori liturgikus lexikon. Fordították többen. Budapest, 1998, Vigilia. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
13430.

Rufpreis:
3 000 HUF
Biblikus Teológiai Szótár. Szerk.: Xavier Léon-Dufour, Szabó Ferenc, Nagy Ferenc. Budapest, é.n. (1992), Szent István Társulat. Kiadói kemény papírkötés. A magyar fordítás az 1970-es második, javított és bővített francia kiadás alapján készült.
13431.

Rufpreis:
1 800 HUF
Vegyes vallási könyvtétel, 18 db, különféle kiadásban, változó állapotban:  P. M. Leone Cicchitto: Il Pontefice Clemente XIV.,P. Domenico Maria Sparacio: Dalla Leggenda Alla Storia, Evangelium 1927. VI. évf 7-9 szám, Evangelium 1944 nov 1., Alfonso M. Mistrangelo: Il Venerabile Gliverio Landriani Delle Scuole Pie, D. Giovanni Leone: Grammtica Di Canto Gregoriano, Ferences Közlöny 1927. november, Cenni Sulla Vita Ed Il Martirio del B. Gian Francesco Burté, P. Ioannis B. Ferreres: Epitomé Theologiae Moralis, Givanni Della Cioppa: I Santi Martiri Giovanni Card. Fisher E Tomasso More, Il Vostro Maestro, Nouvelle Anée Eucharistique, Veni Mecum Sacerdotum, Proprium Officiorum, Égi Manna, Temető kultúra, temetési ima könyv.
13432.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vegyes vallási könyvtétel, 2 db: Codex Iuris Canonici PII X Pontificis Maximi. Iussu Digestus Benedicti Papae XV. auctoritate promulgatus. Róma, 1932, Polyglottis Vaticanis. Kiadói kopottas egészbőr kötés. Missale Romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini. Restitutum S. PII V. Pontificis Maximi. Iussu Editum Clementis VIII., Urbani VIII., et Leonis XIII. auctoritate recognitum. Ratisbonae, Romae, Neo Eboraci & Cincinnati, 1903, Friderici Pustet. Kiadói aranyozott egészbőr kötés, kopottas borítóval, lukas címlappal.
13433.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vizsolyi Biblia. 1-2. köt. Facsimile kiadás! Bp., 1981, Helikon. Kísérőfüzettel. Kicsit kopott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
13434.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF