2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Hedin, Sven: A rejtelmes India felé. 1. köt. Bp., é. n., Magyar Kereskedelmi Közlöny. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.