Hankó Vilmos: Székelyföld. Bp., é. n., Lampel Róbert - Erdélyért Kárpát-egyesület. Fénymásolatból pótolt oldalakkal (287-290. p.). Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.