13170.
279. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 800 HUF
Ludwig Schnorr von Carolsfeld: Porzellan der europäischen Fabriken des 18. Jahrhunderts. Berlin, 1922, Richard Carl Schmidt & Co. Kiadói félvászon kötés, kicsit kopott borítóval, kicsit laza fűzéssel, német nyelven. / Half-linen-bindig, in german language.