11805.
279. Gelaufene Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Halmágyi Sándor: József Attila Végül c. költeményének nyelvészeti elemzése. 1950 körül készült gépelt kézirat. Korabeli aranyozott egészvászon kötésben, kissé dohos példány. Feltehetőleg bölcsészkari szakdolgozatként nyújtották be. Szakszerű Lenin idézetekkel.