Kovács Júlia (1924-2007): Réten. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett ke... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/279/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Kovacs-Julia-1924-2007-Reten-Rezkarc-papir-jelzett-uvegezett-keretben-23C39729-cm~II1434208
1434208
10081
279
Rufpreis:
2 000 HUF 5,41 EUR , 5,88 USD
Beschreibung: Kovács Júlia (1924-2007): Réten. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×29 cm
: vörös_iván