Gold Starry aranyozott könyvtámasz párban, egyiken hőmérő a másikon ba... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/279/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Antik~4/Gold-Starry-aranyozott-konyvtamasz-parban-egyiken-homero-a-masikon-barometer-mutatoval-je~II1337332
1337332
11029
279
Antique
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Gold Starry aranyozott könyvtámasz párban, egyiken hőmérő a másikon barométer mutatóval, jelzett, ónix talapzaton, m:9,5 cm
: vörös_iván