13070.
278. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Konrad Most / Most Konrád: Vezérfonal a rendőr- és védőkutya idomításához lélektani bizonyítékokkal. Sz. Panajott Sándor (ford.), Budapest, 1912, Franklin Társulat nyomdája, 267 p. Kiadói egészvászon kötés, beleírt leltári számmal, illusztrációkkal, jó állapotban