13077.
278. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
3 600 HUF
Dr. Fischer-Dückelmann Anna-Dr. Hugonnai Vilma: A nő, mint háziorvos II. Dr. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Dr. Hugonnai Vilmos grófnő. Budapest, é.n. (1907), Minerva. Kiadói festett, aranyozott szecessziós egészvászonkötés, több képpel, színes táblával és műmelléklettel illusztrálva. Töredék kötet. Jó állapotban.