Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 127

Budapest Székesfőváros középítkezések, a polgármesteri XIII. ügyosztály adataiból összeállította Dr. Halász Árpád. Bp., 1941, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
12677.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Karácsonyi János: Békésvármegye története. II. kötet. Magyarország ezredéves fennállásának ünnepére Békésvármegye törvényhatósági bizottságának megbízásából írta Karácsonyi János.Gyula], 1896. Békésvármegye Közönsége. 352 p. + 50 t.; Sok képpel, Korabeli félvászon kötésben, egy kihajtható térképpel, a térkép kettészakadt. Ritka!
12678.

Rufpreis:
6 000 HUF
12679.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
A régi Salgótarján képes levelezőlapokon. The old Salgótarján in Postcards. Stary Salgótarján Na Pohladniciach. Szerk.: Dupák Gábor. Salgótarján, 1996, Balassi Bálint Könyvtár. Kiadói papírkötés, magyar, angol és szlovák nyelven.
12680.

Rufpreis:
5 000 HUF
Koncz Ákos: Elbeszélések Debrecen multjából I-II. (Egy kötetben) Elbeszélések az ifjuság részére. Budapest, 1912, Hegedüs és Sándor Könyvkiadóhivatala, 76+74 p. Kiadói egészvászon kötés, a borítója foltos, intézményi bélyegzővel.
12681.

Rufpreis:
5 000 HUF
12682.

Rufpreis:
5 000 HUF
Budapest lexikon A-Z. Főszerkesztő Berza László. Bp., 1973, Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötésben, védőborítóval, hibátlan állapotban.
12683.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
ifj. dr. Tildy Zoltán: Fehértó. Országos Természetvédelmi Tanács. Illusztrált kiadói karton kötésben. Budapest, é.n., Szikra Nyomda.
12684.

Rufpreis:
2 400 HUF
Dalmácia térképmelléklettel és képekkel. Dr. Havass Rezső Dalmáciáról írott műve nyomán. II. kiadás. Bp., Eggenberger-féle Könyv- és Műkereskedés. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
12685.

Rufpreis:
2 400 HUF
A Duna. Képes útikalauz. 1932, M. Kir. folyam- és Tengerhajózási Rt. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
12686.

Rufpreis:
2 000 HUF
Molnár Zoltán: Adatok Perbál történetéhez. Zsámbéki-medence Kiskönyvtára 1. Budapest, 1991, Szerzői kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Megjelent 1000 példányban.
12687.

Rufpreis:
4 000 HUF
12688.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF