2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Vajda Ernő: A magyar növényvilág képeskönyve. Budapest, 1956, Művelt Nép. Tudományos és Ismeretterjesztő Kiadó. Kiadói kissé kopottas félvászon kötés, fekete-fehér képekkel illusztrálva, intézményi bélyegzővel.