11073. 278. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
Hollóházi ÁFOR porcelán szett: tálka, 15,5×15,5 cm, kis hamuzó, 8,5×6 cm, fogpiszkálótartó, 7,5×4 cm, matricás, jelzettek, apró kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván