11079. 278. Gelaufene Fernauktion Porzellan
1 000 HUF
0 HUF
2 db Aquincumi porcelán: háromszögletű tálka, 10×10 cm, kis háromszögletű tartó, 7×7 cm, matricásak, jelzettek, kis kopásnyomokkal
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván