Keramiken

Zahl der Lose: 17

Rhea jelzéssel: Győztesek. Festett mázas falikép körülötte üveg mozaikokkal, fa táblára ragasztva, 17×28 cm
11037.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,92
20,59
Énekeskönyv pogányabb emberek számára. Kerámia butélia Kántor és Szabó, Karcag jelzéssel. 10x15 cm
11038.

Rufpreis:
4 000 HUF
Miska kancsó, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 32 cm.
11039.

Rufpreis:
4 000 HUF
Erdélyi fazekas mélytányér, festett mázas cserép, jelzés nélkül, máz lepattanásokkal, d:20,5 cm
11040.

Rufpreis:
800 HUF
9
Erdélyi fazekas mélytányér, festett mázas cserép, jelzés nélkül, máz lepattanásokkal, d:21 cm
11041.

Rufpreis:
800 HUF
Kukoricamintás kerámia boros készlet, hibátlan, 7 db
11042.

Rufpreis:
3 000 HUF
Pikszai Rudolf (1903-1982): Puttó a faunok szorításában. Festett gipsz, apró hibákkal, jelzett, 11×16 cm
11043.

Rufpreis:
8 000 HUF
Karda Imre kerámia hamutartó, hibátlan, jelzett, 19x20 cm
11044.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kerámia maszk fa talapzaton, 36,5×24,5 cm
11045.

Rufpreis:
1 600 HUF
H-R Johnson dísztál fém kerettel, jelzett, d:24cm
11046.

Rufpreis:
1 200 HUF
Vaskohászati Szakosztály Budapesti Helyi Szervezete, ezredforduló feliratú mázas kerámia emlékkorsó címerrel, jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, 7 cm, m: 14,5 cm
11047.

Rufpreis:
1 000 HUF
Retro ikebana tál, apró lepattanással, jelzés nélkül, 19×15 cm
11048.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF