Bálint elzéssel: Fehér lovacska. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/278/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~10/Balint-elzessel-Feher-lovacska-Olaj-falemez-serult-keretben-50C39750-cm~II1388368
1388368
10003
278
Rufpreis:
6 000 HUF 16,22 EUR , 17,65 USD
Beschreibung: Bálint elzéssel: Fehér lovacska. Olaj, falemez, sérült, keretben, 50×50 cm
: vörös_iván