Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 87

1875. Újvidéki Ipar Kiállítás Augustus hó 15-én - 1875 Br jelvény (44mm) T:2 tűhiány, oxidáció
30921.

1875. "Újvidéki Ipar Kiállítás Augustus hó 15-én - 1875" Br jelvény (44mm) T:2 tűhiány, oxidáció

Rufpreis:
2 000 HUF
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek Br emlékérem (36mm) T:2-,3
30922.

Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1931. "Csengery Antal a Polgári Iskola Megteremtője 1868. / Ép testben ép lélek" Br emlékérem (36mm) T:2-,3

Rufpreis:
1 000 HUF
Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913 bronz ovális jelvény (37x57mm) T:2 Hungary 1913. Cantral Assicoation of Hungarian Iron and Metal Workers 1903-1913 bronze oval badge. Sign.: LÁNYI, KLETT ÉS SZEILER (37x57mm) C:XF
30923.

Lányi Dezső (1879-1951) / Klett és Szeiler (vésnöküzem) 1913. "Magyarországi Vas- és Fémmunkások Központi Szövetsége 1903-1913" bronz ovális jelvény (37x57mm) T:2 Hungary 1913. "Cantral Assicoation of Hungarian Iron and Metal Workers 1903-1913" bronze oval badge. Sign.: LÁNYI, KLETT ÉS SZEILER (37x57mm) C:XF

Rufpreis:
3 800 HUF
10,27
11,18
1921. Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége Br díjérem, hátoldalon gravírozva (36mm) T:2 ph.
30924.

1921. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége" Br díjérem, hátoldalon gravírozva (36mm) T:2 ph.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930. Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság Br díjérem (42mm) T:2
30925.

~1930. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság - Buzgalom - Barátság" Br díjérem (42mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. Budapesti Torna Club Br emlékérem (33mm) T:1-
30926.

~1930-1940. "Budapesti Torna Club" Br emlékérem (33mm) T:1-

Rufpreis:
1 000 HUF
~1940. Hungária Kossuth-címeres Br cserkész sapkajelvény (45x34mm) T:2 Hungary ~1940. Hungária Br scout cap badge (45x34mm) C:XF
30927.

~1940. "Hungária" Kossuth-címeres Br cserkész sapkajelvény (45x34mm) T:2 Hungary ~1940. "Hungária" Br scout cap badge (45x34mm) C:XF

Rufpreis:
2 000 HUF
~1946-1947. KIE (Keresztény Ifjúsági Egyesület) zománcozott gomblyukjelvény + 1948. 1848 zománcozott gomblyukjelvény T:2,2- zománchiány, enyhén hajlott
30928.

~1946-1947. "KIE (Keresztény Ifjúsági Egyesület)" zománcozott gomblyukjelvény + 1948. "1848" zománcozott gomblyukjelvény T:2,2- zománchiány, enyhén hajlott

Rufpreis:
800 HUF
~1950-1960. Népstadion zománcozott Br kitűző (15x13mm) T:2
30929.

~1950-1960. "Népstadion" zománcozott Br kitűző (15x13mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
1951. Közbiztonsági Érem arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, nem saját, sérült tokban T:2 NMK 549
30930.

1951. "Közbiztonsági Érem" arany fokozata a rendőrség tagjai részére, aranyozott kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, nem saját, sérült tokban T:2 NMK 549

Rufpreis:
800 HUF
~1960. Kilián Testnevelési Mozgalom feliratú műanyag-alumínium tokban 4db klf zománcozott jelvény T:2
30931.

~1960. "Kilián Testnevelési Mozgalom" feliratú műanyag-alumínium tokban 4db klf zománcozott jelvény T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
1964. Munka Érdemrend arany fokozata, aranyozott Br kitüntetés miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 fakó szalag
30932.

1964. "Munka Érdemrend" arany fokozata, aranyozott Br kitüntetés miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban T:2 fakó szalag

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF