Új idők lexikona 1.-24. kötet. Komplett!, Budapest, 1936-1942, Signer és Wolfner Irodalmi Intézet Rt. Egységes kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, számos egészoldalas és szövegközti illusztrációval. Jó állapotban.