Sík Sándor: Fekete kenyér. Budapest, 1931, DOM Katolikus Könyvek Kiadóhivatal. Kiadói kopottas gerincű aranyozott egészvászon kötés, Jaschik Álmos rajzaival. A szerző által aláírt példány. Első kiadás.