14460.
277. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Herczeg Ferenc: Szelek szárnyán. Budapest, 1905, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Az Ujság ajándéka előfizetői részére. Basch Árpád illusztrációival. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászonkötésben, kopottas borítóval.