14491.
277. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Egyetemes Regénytár. Mikszáth Almanach az 1912. évre. Szerkeszti Herczeg Ferenc. Budapest, 1912, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon (Gottermayer-féle) kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval.