13835.
276. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sonstige Raritäten
10 000 HUF
27,03 EUR, 29,41 USD
Ráskai Lea: A halál himnusza. Hungária Könyvek. A halál himnusza a Példák könyvéből való és Ráskai Lea dömés apáca kezeírásában maradt fenn a XVI. század elejéről. Készült 1936-ban, a Hungária nyomda műhelyében, Budapesten. Névre szóló, sorszámozott: 648. példány. Bródy Maróti Dóra szövegét és rajzait ólomba véste Kner Albert. Kiadói félvászon kötésben, a fedőborító kissé szakadt, egyébként szép állapotban