Officium majoris hebdomadae a dominica in Palmis usque ad sabbatum in Albis. Regensburg - Roma - New York - Cincinnati, 1902, Friedrich Pustet. Aranyozott gerincű, kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.