A. Wernekinck: St. Petersburg und Umgebungen. Praktisches Reisehanbuch. Griebens Reisebücher 27. Berlin, 1901, Albert Goldschmidt, 139 p. 13. kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon kötés. Német nyelven. / Cloth binding, in german language.