Ruzsa György: Ikonok. Budapest, 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvász... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/276/kategorien~Bucher/Bucher-Minibucher~200041/Ruzsa-Gyorgy-Ikonok-Budapest-1987-Kossuth-Nyomda-Kiadoi-egeszvaszon-kiadoi-papirborito~II1409543
1409543
13786
276
Books: Minibooks
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Ruzsa György: Ikonok. Budapest, 1987, Kossuth Nyomda. Kiadói egészvászon, kiadói papírborítóban. Készült 1500 példányban.
: ttg