11071. 276. Gelaufene Fernauktion Porzellan
8 000 HUF
0 HUF
Herendi hiányos madaras készlet, kézzel festett, jelzett , kopott aranyozás, d:12 cm, d:25,5 cm,
Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor