Efar jelzéssel: Fa a dombtetőn, papír, rézkarc, jelzett, üvegezett fa... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/276/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~200002/Efar-jelzessel-Fa-a-dombteton-papir-rezkarc-jelzett-uvegezett-fa-keretben-3x3-cm-fa-ker~II1410028
1410028
10504
276
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Efar jelzéssel: Fa a dombtetőn, papír, rézkarc, jelzett, üvegezett fa keretben, 3x3 cm., fa keret: 8.5x8.5 cm.
: vörös_iván