Használt éremtartó kazetta kivehető tálca nélkül, 12 férőhellyel, hasz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/275/kategorien~Numismatik/Numismatische-Zubehore~300001/Hasznalt-eremtarto-kazetta-kiveheto-talca-nelkul-12-ferohellyel-hasznalatbol-eredo-apr~II1408378
1408378
30002
275
Numismatics accessories
Numismatik
Beschreibung: Használt éremtartó kazetta kivehető tálca nélkül, 12 férőhellyel, használatból eredő apró sérüléssekkel, jó állapotban
: ttg