Bücher: Judaica

Zahl der Lose: 14

Bereczky Albert: A zsidók titka. Elmondatott a Pozsonyi-úti Hálaadás Temploma gyülekezet termében. Budapest, 1938, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos. Ex-libris bélyegzővel.
13457.

Bereczky Albert: A zsidók "titka". Elmondatott a Pozsonyi-úti "Hálaadás Temploma" gyülekezet termében. Budapest, 1938, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt. Kiadói tűzött papírkötés. Foltos. Ex-libris bélyegzővel.

Rufpreis:
4 000 HUF
Zsidó imakönyv házi, templomi és iskolai használatra. Budapest, 1898, Országos Izraelita Tanítóegyesület, Singer és Wolfner, 426 p. félvászon kötés, tulajdonosi névbejegyzés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas / Gebetbuch zum Gebrauche für Haus, Synagoge und Schule. Hungarian Jewish prayer book
13458.

Rufpreis:
3 000 HUF
Kinga Frojimovics, Géza Komoróczy, Viktória Pusztai, Andrea Strbik: Jewish Budapest. Monuments, Rites, History. Fordította: Vera Szabó. Budapest, 1999, Central European University Press, 597 p. Kiadói papírborító. A zsidó Budapest, angol nyelven. / Paperbinding, in english language.
13459.

Rufpreis:
3 000 HUF
Raoul Wallenberg Karácsonya 1944 - Christmas of Raoul Wallenberg 1944. Budapest, 2004, Kolor Optika Kiadó. Kiadói keménypapír kötés. Magyar, angol, és svéd nyelven. / Paperbinding, in hungarian, english, and swedish language.
13460.

Rufpreis:
3 000 HUF
Roskó Gábor-Turán Tamás: Képfogyatkozás. Bp., 2004, Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
13461.

Rufpreis:
1 600 HUF
Zombori István (szerk.): A Szegedi Zsidó Polgárság Emlékezete. Szeged, 1990, Móra Ferenc Múzeum. Kiadói papírkötés. A borítója foltos.
13462.

Rufpreis:
2 000 HUF
13463.

Rufpreis:
5 000 HUF
Szentírás. Kiadja az Izr. Magyar Irodalmi Társulat. Második kötet. Az első próféták. Budapest, 1900, Az Izr Magyar Irodalmi Társulat kiadványai XII. Korabeli egészvászon-kötésben.
13464.

Rufpreis:
2 000 HUF
13465.

Rufpreis:
800 HUF
Auth János: Antik héber jövendölések. Héber asztrológia és a hósen jövendölés. Bp., 1992, Statiqum. Illusztrált kiadói papír kötésben.
13466.

Rufpreis:
1 000 HUF
13467.

Rufpreis:
1 000 HUF
13468.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF