13211.
275. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Művészeti Pantheon. Barabás Miklós, Ferenczy Károly, Madarász Viktor, Pheidias. Hoffmann Edit: Barabás Miklós. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Petrovics Elek: Ferenczy Károly. Budapest, é.n., Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Lyka Károly: Madarász Viktor élete és művei. Budapest, én. Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Hekler Antal: Pheidias Művészete. Budapest, 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott gerincű félvászon kötés.