Bajor Ágost (1892-1958): Békét 1940-ben. Akt, Újévi üdvözlőkártya, ben... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/275/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Ex-libris-Kleingrafik~200224/Bajor-Agost-1892-1958-Beket-1940-ben-Akt-Ujevi-udvozlokartya-benne-Bajor-Agostonne-~II1393536
1393536
10501
275
Ex libris - small-graphics
Beschreibung: Bajor Ágost (1892-1958): Békét 1940-ben. Akt, Újévi üdvözlőkártya, benne Bajor Ágostonné jókívánságai ismeretlennek. Rézkarc, jelzett, papír, 12x13cm
: ekb