Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungar... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/275/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Drucksachen~200265/Deutsch-Ungarisches-und-Ungarisch-Deutsches-Worterbuch-2-Band-Ungarisch-Deutscher-Theil-Nemet-~II1209563
1209563
12598
275
Printed Materials
Beschreibung: Deutsch-Ungarisches und Ungarisch-Deutsches Wörterbuch. 2. Band: Ungarisch-Deutscher Theil. Német-magyar és magyar-német szókönyv. 2. köt.: Magyar-német rész. Pest, 1827, Hartleben Konrád Adolf. Díszes gerincű, kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban.
: sass_melinda