Weltweit Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 28

Amerikai Egyesült Államok 1988. Amerika az űrben - Fiatal asztronauták Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1988. America in Space - Young Astronauts bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP
30902.

Amerikai Egyesült Államok 1988. "Amerika az űrben - Fiatal asztronauták" Br emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal (38mm) T:PP USA 1988. "America in Space - Young Astronauts" bronze medallion in case with certificate (38mm) T:PP

Rufpreis:
2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Niagara vízesés - A világ csodái jelzett ezüst plakett (25,63g/0.800/22x45mm) T:PP karc, ujjlenyomat, ph. USA ND The Niagara Falls, USA / Wonders of the World hallmarked Ag plaque (25,63g/0.800/22x45mm) C:PP, scratch, fingeprint, edge error
30903.

Amerikai Egyesült Államok DN "Niagara vízesés - A világ csodái" jelzett ezüst plakett (25,63g/0.800/22x45mm) T:PP karc, ujjlenyomat, ph. USA ND "The Niagara Falls, USA / Wonders of the World" hallmarked Ag plaque (25,63g/0.800/22x45mm) C:PP, scratch, fingeprint, edge error

Rufpreis:
4 000 HUF
Ausztrália ~1970. James Cook kapitány utazásai - 1770. augusztus 21. Cook birtokba veszi Új Dél-Wales-t - Ceremónia III. György király nevében a Birtok szigeten aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,19g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k.  Australia ~1970. The Voyages of Captain James Cook - 21 August 1770 - Cook takes possesion of New South Wales - The ceremony in the name of King George at Possession Island gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,19g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch
30904.

Ausztrália ~1970. "James Cook kapitány utazásai - 1770. augusztus 21. Cook birtokba veszi Új Dél-Wales-t - Ceremónia III. György király nevében a Birtok szigeten" aranyozott Ag emlékérem, peremén jelzett (20,19g/0.925/39mm) T:PP ujjlenyomat, kis k. Australia ~1970. "The Voyages of Captain James Cook - 21 August 1770 - Cook takes possesion of New South Wales - The ceremony in the name of King George at Possession Island" gilt Ag commemorative medal, marked at the edge (20,19g/0.925/39mm) T:PP fingerprint, small scratch

Rufpreis:
3 000 HUF
Ausztria DN Ausztria Nemzeti Tanácsa és Szövetségi Tanácsa aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1- Austria ND National Council and Federal Council of Austria gilt Br commemorative medallion (60mm) C:AU
30905.

Ausztria DN "Ausztria Nemzeti Tanácsa és Szövetségi Tanácsa" aranyozott Br emlékérem (60mm) T:1- Austria ND "National Council and Federal Council of Austria" gilt Br commemorative medallion (60mm) C:AU

Rufpreis:
3 000 HUF
30906.

Rufpreis:
800 HUF
Csehszlovákia 1978. Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1978. Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978 silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
30907.

Csehszlovákia 1978. "Érme és Érem Múzeum / 650 éves a Körmöcbányai Verde" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1978. "Múzeum Mincí A Medaili / 650 Rokov Mesta Kremnice 1328-1978" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia 1979. Érme és Érem Múzeum / Szlovák nemzeti felkelés ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1979. Múzeum Mincí A Medaili / Slovenské Narodne Povstaine Ag medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
30908.

Csehszlovákia 1979. "Érme és Érem Múzeum / Szlovák nemzeti felkelés" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1979. "Múzeum Mincí A Medaili / Slovenské Narodne Povstaine" Ag medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia 1982. Érme és Érem Múzeum / 90 éves a korona pénzrendszer ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1982. Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Korunovej Meny 1892-1982 silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)
30909.

Csehszlovákia 1982. "Érme és Érem Múzeum / 90 éves a korona pénzrendszer" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) Czechslovakia 1982. "Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Korunovej Meny 1892-1982" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP)

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia 1980. Érme és Érem Múzeum / 90 éves a Körmöcbányai Múzeum ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) apró ph. Czechslovakia 1980. Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Kremnického Múzea 1980 silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) tiny edge error
30910.

Csehszlovákia 1980. "Érme és Érem Múzeum / 90 éves a Körmöcbányai Múzeum" ezüstözött fém emlékérem. Szign.: C.I.Fodor (38mm) T:1- (PP) apró ph. Czechslovakia 1980. "Múzeum Mincí A Medaili / 90 Rokov Kremnického Múzea 1980" silver plated metal medallion. Sign.: C.I.Fodor (38mm) C:AU (PP) tiny edge error

Rufpreis:
1 000 HUF
Csehszlovákia DN Klement Gottwald Br emlékérem rögzítve dísztokban, a tokban még VZKG (Vitkovice Vasmű) zománcozott fém jelvény T:2 sérült tok Czechoslovakia ND Klement Gottwald Br commemorative medallion fixed in case, with a VZKG (Vitkovice Mining and Iron Corporation) enamelled badge C:XF damaged case
30911.

Csehszlovákia DN "Klement Gottwald" Br emlékérem rögzítve dísztokban, a tokban még "VZKG (Vitkovice Vasmű)" zománcozott fém jelvény T:2 sérült tok Czechoslovakia ND "Klement Gottwald" Br commemorative medallion fixed in case, with a "VZKG (Vitkovice Mining and Iron Corporation)" enamelled badge C:XF damaged case

Rufpreis:
1 000 HUF
Franciaország ~1899. Le Nid (A fészek) Br falra akasztható lemezplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:2,2- France ~1899. Le Nid (The Nest) Br commemorative plate plaque with wall hanger. Sign.: Daniel Dupuis (37x66mm) C:XF,VF
30912.

Franciaország ~1899. "Le Nid (A fészek)" Br falra akasztható lemezplakett. Szign.: Daniel Dupuis (37x66mm) T:2,2- France ~1899. "Le Nid (The Nest)" Br commemorative plate plaque with wall hanger. Sign.: Daniel Dupuis (37x66mm) C:XF,VF

Rufpreis:
1 400 HUF
30913.

Rufpreis:
1 400 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF