Militaria

Zahl der Lose: 35

1869. Koronás Ezüst Érdemkereszt karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, [WILH.] KUNZ - WIEN X gyártói jelzéssel T:2 apró zománchiány Hungary 1869. Silver Merit Cross with the Crown hallmarked Ag decoration without ribbon, with makers mark [WILH.] KUNZ - WIEN X on the ring C:XF tiny enamel missing NMK 222/223.
30953.

1869. "Koronás Ezüst Érdemkereszt" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalag nélkül, "[WILH.] KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel T:2 apró zománchiány Hungary 1869. "Silver Merit Cross with the Crown" hallmarked Ag decoration without ribbon, with makers mark "[WILH.] KUNZ - WIEN X" on the ring C:XF tiny enamel missing NMK 222/223.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,05
58,82
1873. Hadiérem Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ph.  Hungary 1873. Military Medal Br medal without ribbon C:XF edge error  NMK 231.
30954.

1873. "Hadiérem" Br katonai érdemérem mellszalag nélkül T:2 ph. Hungary 1873. "Military Medal" Br medal without ribbon C:XF edge error NMK 231.

Rufpreis:
1 000 HUF
1898. Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára Br kitüntetés mellszalaggal + 1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces Br decoration with ribbon + 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:XF  NMK 249;295.
30955.

1898. "Jubileumi Emlékérem Fegyveres Erő Számára" Br kitüntetés mellszalaggal + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1898. "Commemorative Jubilee Medal for the Armed Forces" Br decoration with ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF NMK 249;295.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag + Német Államok / Poroszország 1872-1918. Harcos Érdemérem jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal, a kettő egy sárga-fekete mellszalaggal együtt összevarrva T:2-,2 Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration with ribbon + German States / Prussia 1872-1918. Warrior Merit Medal (Krieger Verdienst) Ag decoration without hallmark, with ribbon, both with a yellow-black ribbon sewn together C:VF,XF NMK 269.
30956.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag + Német Államok / Poroszország 1872-1918. "Harcos Érdemérem" jelzetlen Ag kitüntetés mellszalaggal, a kettő egy sárga-fekete mellszalaggal együtt összevarrva T:2-,2 Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration with ribbon + German States / Prussia 1872-1918. "Warrior Merit Medal (Krieger Verdienst)" Ag decoration without hallmark, with ribbon, both with a yellow-black ribbon sewn together C:VF,XF NMK 269.

Rufpreis:
5 000 HUF
11
1908. Katonai Jubileumi Kereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2- Hungary 1908. Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces gold plated Br decoration without ribbon C:VF NMK 269.
30957.

1908. "Katonai Jubileumi Kereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2- Hungary 1908. "Diamond Jubilee Cross for the Armed Forces" gold plated Br decoration without ribbon C:VF NMK 269.

Rufpreis:
1 000 HUF
1913. Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott T:2- Hungary 1913. Commemorative Cross, 1912-1913 gilt Br decoration without ribbon, gilding worn C:VF NMK 275
30958.

1913. "Mozgósítási Kereszt / 1912-1913-as Emlékkereszt" aranyozott Br kitüntetés mellszalag nélkül, aranyozás lekopott T:2- Hungary 1913. "Commemorative Cross, 1912-1913" gilt Br decoration without ribbon, gilding worn C:VF NMK 275

Rufpreis:
1 000 HUF
1914-1918. Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, karikán csillag jelzéssel és WILH. KUNZ - WIEN X gyártói jelzéssel, sérült eredeti tokban T:2,2- kis zománchiba és patina Hungary 1914-1918. Golden Merit Cross on a war ribbon gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with star mark and with WILH. KUNZ - WIEN X makers mark on the ring, in damaged original case C:XF,VF small enamel error and patina NMK 218.
30959.

1914-1918. "Arany Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, karikán csillag jelzéssel és "WILH. KUNZ - WIEN X" gyártói jelzéssel, sérült eredeti tokban T:2,2- kis zománchiba és patina Hungary 1914-1918. "Golden Merit Cross on a war ribbon" gilt, enamelled Br decoration with ribbon, with star mark and with "WILH. KUNZ - WIEN X" makers mark on the ring, in damaged original case C:XF,VF small enamel error and patina NMK 218.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,08
88,24
1914. Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1914. Bronze Gallantry Medal Br decoration without ribbon C:XF patina NMK 137.
30960.

1914. "Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2 patina Hungary 1914. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration without ribbon C:XF patina NMK 137.

Rufpreis:
1 000 HUF
1914. Ferenc József Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1918. Sebesültek Érme cink kitüntetés mellszalag nélkül, peremén HMA 1918. Szign.: R. Placht T:2,3 NMK 137;329.
30961.

1914. "Ferenc József Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalag nélkül. Szign.: Tautenhayn + 1918. "Sebesültek Érme" cink kitüntetés mellszalag nélkül, peremén "HMA 1918". Szign.: R. Placht T:2,3 NMK 137;329.

Rufpreis:
1 400 HUF
1916. Koronás Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján Fe kitüntetés mellszalaggal + 1913-1918. Katonai Legénységi Szolgálati Jel I. osztálya Br kitüntetés mellszalaggal, a medalionban XX római számmal nem hozzávaló mellszalagon + 1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal + 1929. Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal ezüstözött Br kitüntetés peremen BRONZ beütéssel, mellszalagon, a kitüntetések egyben összevarrva T:2,2- Hungary 1916. Iron Cross of Merit with Crown, on war ribbon iron decoration with ribbon + 1913-1918. Distinction for 20 Years of Military Service for the Soldiers, 1st Class Br decoration with not own ribbon + 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon + 1929. Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet silver plated Br decoration with ribbon, on the edge with BRONZE mark, all decorations sewn together C:XF,VF NMK 227., 151., 295., 418.
30962.

1916. "Koronás Vas Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" Fe kitüntetés mellszalaggal + 1913-1918. "Katonai Legénységi Szolgálati Jel I. osztálya" Br kitüntetés mellszalaggal, a medalionban "XX" római számmal nem hozzávaló mellszalagon + 1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" ezüstözött Br kitüntetés peremen "BRONZ" beütéssel, mellszalagon, a kitüntetések egyben összevarrva T:2,2- Hungary 1916. "Iron Cross of Merit with Crown, on war ribbon" iron decoration with ribbon + 1913-1918. "Distinction for 20 Years of Military Service for the Soldiers, 1st Class" Br decoration with not own ribbon + 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal with swords and a helmet" silver plated Br decoration with ribbon, on the edge with "BRONZE" mark, all decorations sewn together C:XF,VF NMK 227., 151., 295., 418.

Rufpreis:
17 000 HUF
45,95
50,00
1916. Károly - Csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1929. Magyar Háborús Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.,fülnyom Hungary 1916. Charles Troop Cross zinc decoration without ribbon + 1929. Hungarian Commemorative War Medal silver plated Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error, ear mark NMK 295;419
30963.

1916. "Károly - Csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül + 1929. "Magyar Háborús Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalag nélkül T:2,2- ph.,fülnyom Hungary 1916. "Charles Troop Cross" zinc decoration without ribbon + 1929. "Hungarian Commemorative War Medal" silver plated Br decoration without ribbon C:XF,VF edge error, ear mark NMK 295;419

Rufpreis:
1 800 HUF
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with ribbon C:XF  NMK 295.
30964.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with ribbon C:XF NMK 295.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF