13624.
271. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
dr. Székely István: Ösztön és ész. Az állat és ember összehasonlító psychologiája I-II. Nagyvárad, 1897, Szent-László Nyomda. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászonkötésben, az eredeti papírborítók felragasztva.