13621.
271. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Róna Zsigmond: Meteorológiai megfigyelések kézikönyve. Bp., 1925, Pesti Könyvnyomda Rt. Korabeli kopottas félvászonkötésben, könyvtári pecséttel.