Bücher: Reisen, Städte

Zahl der Lose: 121

13274.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,30
105,88
13275.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,84
41,18
13276.

Rufpreis:
3 000 HUF
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bars Vármegye. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1903], Országos Monográfia Társaság, 8+568 p.+15 t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélek.  A kiadói borító kopott, foltos. A lapok foltosak és pár lapon ceruzás jegyzet. Az előszó előtti lap és a hátsó védőlap kiszakadt, és Körmöczbánya térképe kijár, de maga a szöveg teljes. Volt könyvtári példány!
13277.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
13278.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,32
26,47
13279.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
Sven Hedin: Ázsia szívében. Tízezer kilométernyi úttalan utazás. 1-2. köt. Bp., 1906, Lampel. Első kiadás! Jó állapotú kiadói egészvászon sorozatkötésben.
13280.

Rufpreis:
5 000 HUF
13281.

Rufpreis:
5 000 HUF
13282.

Rufpreis:
6 000 HUF
Nagy Iván: Magyarország családai czímerekkel és nemzedékrendi táblákkal. Bp., 1987, Helikon. Az 1857-1868. közötti kiadás (Pest, Ráth Mór) nyolckötetes reprint kiadása. Vászonkötésben, jó állapotban.
13283.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13284.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,19
10,00
13285.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF