Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 30

Vitéz Somogyi Endre: Magyaroszág és környező államainak katonai földrajza. Második kiadás. DEDIKÁLT! Bp., 1930, Jakab M. H. Könyvnyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, borító erősen hiányos.
13497.

Rufpreis:
5 000 HUF
Dr. Walter Tibor: A repülő ember. A repülő ember 3. kötet. Budapest, 1942, Magyar Repülő Sajtóvállalat és Stádium Sajtóvállalat Részvénytársaság, 184 p + 8 t. Kiadói félvászon kötés.
13498.

Rufpreis:
1 200 HUF
Kisújfalusi Wildner Károly: Pukarzów 1914. augusztus 28. 38 képpel, 1 térképpel és 8 vázlattal. Bp., 1939, Madách-Nyomda. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
13499.

Rufpreis:
1 800 HUF
Felvidékünk-honvédségünk. Trianontól Kassáig. Történelmi eseménysorozat képekkel. Bp., 1939, Vitézi Rend Zrínyi Csoportjának Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
13500.

Rufpreis:
6 000 HUF
Egy önkéntes naplója. Első (Az iskola) és második (Az üteg) félév. Budapest, 1911, Singer és Wolfner, 160+152 p. Mühlbeck Károly rajzaival. Kiadói fűzött papírkötés. A borítója foltos, szakadozott. A lapok egy része szakadt. A lapszélek szakadozottak. A kötése és pár lap meglazult.
13501.

Rufpreis:
2 400 HUF
Botár Árpád: A láthatatlan hadsereg. Kémek, árulók, merénylők. Tapolca, é.n., Tapolcai Lapok Nyomdavállalata, 350 p. Második kiadás. 5974 számú példány. Kiadói egészvászon kötés.  A borítója, és a lapok foltosak. A kötése laza.
13502.

Rufpreis:
2 000 HUF
Honvédelmi játékok kézikönyve. A honvédelmi készséget fejlesztő tevékenységek kézikönyve pedagógusok számára. Könyvtári állományból törölve. Bp., 1982, Zrínyi. Kartonált
13503.

Rufpreis:
800 HUF
Kalavszky Györgyi: Ludovika-Album. A Magyar Királyi Honvéd Ludovika akadémia története, 1808-1944. Libra Kiadó, 1992. Illusztrált kiadói karton kötésben
13504.

Rufpreis:
1 000 HUF
Vítéz Boksay Antal: A fogoly repülőtiszt. Budapest, é.n., Cserépfalvi, 301 p. Kiadói egészvászon kötés. A borítója kopott, foltos, megviselt.
13505.

Rufpreis:
2 400 HUF
13506.

Rufpreis:
1 400 HUF
13507.

Rufpreis:
2 400 HUF
13508.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF