Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 60

13436.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
13437.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,49
94,12
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Szerk.: Jókai Mór, Bródy Sándor, Rákosi Viktor. Bp., 1898, Révai. Megviselt állapotú vászonkötésben, töredezett lapszélekkel.
13439.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,14
38,24
13440.

Rufpreis:
6 000 HUF
Bárányné Oberschall Magda: Konstantinos Monomachos császár koronája. Bp., 1937, Magyar Történeti Múzeum. (Csaba ny.). 1t. (színes), 96p., 19t. /Archaeologia Hungarica XXII./ Fűzve, sérült kiadói borítóban. 31 cm.
13441.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ezernyolczszáz negyvennyolcz. Az 1848/49-iki magyar szabadságharcz története képekben. Reprint kiadás. Bp., 1991, Kossuth. Kiadói, haránt alakú egészvászon-kötésben, kiadói illusztrált védőtokban.
13442.

Rufpreis:
5 000 HUF
13443.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
13444.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
13445.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,14
147,06
13446.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
13447.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12
[Jean Baptiste] Targe (1733-1806): Histoire Générale DItalie, Depuis le décadence de lEmpire Romain jusquau temps présent. Tome Premier. Paris, 1774, Monory, 474 p. Korabeli, kopott, aranyozott gerincű bőrkötés. Francia nyelvű. Római Birodalom története Jean Baptiste Targe-től. / History of Roman Empire by Jean Baptiste Targe, in french language. Leather-binding. The cover and the spine are worn.
13448.

[Jean Baptiste] Targe (1733-1806): Histoire Générale D'Italie, Depuis le décadence de l'Empire Romain jusqu'au temps présent. Tome Premier. Paris, 1774, Monory, 474 p. Korabeli, kopott, aranyozott gerincű bőrkötés. Francia nyelvű. Római Birodalom története Jean Baptiste Targe-től. / History of Roman Empire by Jean Baptiste Targe, in french language. Leather-binding. The cover and the spine are worn.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF