1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Koffán Károly: Vögel vor der Kamera. Bp., 1962, Corvina. Kicsit kopott vászonkötésben, enyhén vetemedett lapokkal, egyébként jó állapotban.