Altorjai Sándor (1933-1979): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett, keretbe... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/271/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Altorjai-Sandor-1933-1979-Folyopart-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-40C39760-cm~II1309481
1309481
271
26000
Rufpreis:
26 000 HUF 70,27 EUR , 76,47 USD
Beschreibung: Altorjai Sándor (1933-1979): Folyópart. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×60 cm
: vörös_iván