10502. 271. Gelaufene Fernauktion Ex libris - Kleingrafik
1 400 HUF
0 HUF
2 db ex libris (Georg Barlösius, Otto Barth), színes klisé, ill. színes litográfia, papír, az egyik jelzett, különböző méretben
Wer das Foto des Loses gemacht hat : szántó_emese