Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 74

~1890. II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó Br medál füllel (23mm) T:2,2-
30923.

~1890. "II. Rákóczi Ferenc / Kassa - Rodostó" Br medál füllel (23mm) T:2,2-

Rufpreis:
1 000 HUF
9
1912. Magyar Dalárda - Az érdem jutalmául Br kitüntetés + Kiváló Véradó bronz fokozata mellszalagon T:2
30924.

1912. "Magyar Dalárda - Az érdem jutalmául" Br kitüntetés + "Kiváló Véradó" bronz fokozata mellszalagon T:2

Rufpreis:
1 400 HUF
~1930. Erdélyért irredenta festett alumínium kitűző (15x19mm) Erdély visszajön 1940. augusztus 30. feliratú nemzetiszín szalagon T:2
30925.

~1930. "Erdélyért" irredenta festett alumínium kitűző (15x19mm) "Erdély visszajön 1940. augusztus 30." feliratú nemzetiszín szalagon T:2

Rufpreis:
2 000 HUF
~1930. Zománcozott hármas halmot és kettős keresztet ábrázoló fém kitűző (17x12mm) T:2
30926.

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940 II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi iskolai Br labdarúgó díjérem LUDVIG gyártói jelzéssel (30mm) T:2
30927.

~1930-1940 "II. Rákóczi Ferenc Felsőkereskedelmi" iskolai Br labdarúgó díjérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (30mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. Ezüstözött Br kardos, oroszlános jelvény (44x28mm) T:2-
30928.

Rufpreis:
1 200 HUF
21
1935. Magyar Ökölvívó Szövetség 1925 / Bp. Bajnokság II. 1935 jelzett Ag díjérem füllel (27,13g/0.800/40mm) T:2-
30929.

1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség 1925 / Bp. Bajnokság II. 1935" jelzett Ag díjérem füllel (27,13g/0.800/40mm) T:2-

Rufpreis:
1 000 HUF
11
1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest zománcozott fém jelvény hátlapon TÖRV. VÉD. jelzéssel + DN Véradásra kész zománcozott fém jelvény (22mm) + DN Hűséggel a nép egészségéért (2x) zománcozott, aranyozott fém jelvény pár (21,5x30mm és 17x18mm) T:2
30930.

1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" zománcozott fém jelvény hátlapon "TÖRV. VÉD." jelzéssel + DN "Véradásra kész" zománcozott fém jelvény (22mm) + DN "Hűséggel a nép egészségéért" (2x) zománcozott, aranyozott fém jelvény pár (21,5x30mm és 17x18mm) T:2

Rufpreis:
1 200 HUF
1939. Győzünk / Kitartás! - 9323 - Éljen Szálasi Al zseton (25mm) T:2-
30931.

1939. "Győzünk / Kitartás! - 9323 - Éljen Szálasi" Al zseton (25mm) T:2-

Rufpreis:
2 000 HUF
Lux Elek (1884-1941) 1940. Matolay Elek 1836-1883 / Tornászbajnokságok 1940 jelzett Ag díjérem mellszalagon (15,2g/0.800/34-36mm) T:2
30932.

Lux Elek (1884-1941) 1940. "Matolay Elek 1836-1883 / Tornászbajnokságok 1940" jelzett Ag díjérem mellszalagon (15,2g/0.800/34-36mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
1948. 1848-1948 Népi bajnok / Röplabda zománcozott Br díjérem, mellszalagon (35mm) T:2-
30933.

1948. "1848-1948 Népi bajnok / Röplabda" zománcozott Br díjérem, mellszalagon (35mm) T:2-

Rufpreis:
1 000 HUF
9
1948. 1848-1948. Magyar sportoló ifjúság szabadság reménye ezüstözött Br kitűző (27,5x32mm) + 1947. Miasszonyunk hazánk reménye aranyozott fém kitűző (25mm) + DN Lánchíd ezüstözött fém kitűző (17,5x17,5mm) T:2,2- az egyiken javított tű
30934.

1948. "1848-1948. Magyar sportoló ifjúság szabadság reménye" ezüstözött Br kitűző (27,5x32mm) + 1947. "Miasszonyunk hazánk reménye" aranyozott fém kitűző (25mm) + DN "Lánchíd" ezüstözött fém kitűző (17,5x17,5mm) T:2,2- az egyiken javított tű

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF