Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Ordnen

Zahl der Lose: 85

1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme Br kitüntetés tűzoltósisakkal, nem saját mellszalagon T:2 kis ph.
30981.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség X éves Szolgálati Érme" Br kitüntetés tűzoltósisakkal, nem saját mellszalagon T:2 kis ph.

Rufpreis:
4 000 HUF
1912. Ép ész edzett testben él / E.R. II. jelzett Ag díjérem füllel, S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár) gyártói jelzéssel (26,66/0.800/40mm) T:2 durva ph.
30982.

1912. "Ép ész edzett testben él / E.R. II." jelzett Ag díjérem füllel, "S.G.A. (Scheid ezüstáru és éremgyár)" gyártói jelzéssel (26,66/0.800/40mm) T:2 durva ph.

Rufpreis:
2 400 HUF
Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. Magyar Nemzeti Szövetség 1919 Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. Hungarian National Association 1919 Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF  HP 4959.
30983.

Szamosi Soós Vilmos (1885-1972) 1920. "Magyar Nemzeti Szövetség 1919" Br jelvény (27mm) T:2 Hungary 1920. "Hungarian National Association 1919" Br badge with membership card. Sign.: Vilmos Szamosi Soós (27mm) C:XF HP 4959.

Rufpreis:
1 600 HUF
~1920-1945 DN Csonka Magyarország nem ország... kétoldalas Zn Trianon medál, a hátlapon a Hiszekegy szövege (24,5x28mm) T:2
30984.

~1920-1945 DN "Csonka Magyarország nem ország..." kétoldalas Zn Trianon medál, a hátlapon a "Hiszekegy" szövege (24,5x28mm) T:2

Rufpreis:
3 000 HUF
11
1926. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / I. osztály szövetségi díj 1929-1930 I. ezüstözött Br díjérem szalag nélkül (40mm) + 1926. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / Újonc díj, 3. csoport II. 1934-1935 bronz díjérem szalag nélkül (40mm) + DN Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem ezüstözött Cu sportérem mellszalagon (31mm) T:2,2- ezüstözés kopott
30985.

1926. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / I. osztály szövetségi díj 1929-1930 I." ezüstözött Br díjérem szalag nélkül (40mm) + 1926. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége 1926 / Újonc díj, 3. csoport II. 1934-1935" bronz díjérem szalag nélkül (40mm) + DN "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1875 - E.É.E. Kis Érem" ezüstözött Cu sportérem mellszalagon (31mm) T:2,2- ezüstözés kopott

Rufpreis:
1 200 HUF
~1926. Magyarországi Gépjárművezetők Egyesülete zománcozott Br gomblyukjelvény JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7. gyártói jelzéssel, számozással (18,5mm) T:2
30986.

~1926. "Magyarországi Gépjárművezetők Egyesülete" zománcozott Br gomblyukjelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel, számozással (18,5mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
16
~1926. Magyar Országos Gépjárművezetők Egyesülete zománcozott Br gomblyukjelvény JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7. gyártói jelzéssel, számozással (18mm) T:2
30987.

~1926. "Magyar Országos Gépjárművezetők Egyesülete" zománcozott Br gomblyukjelvény "JEROUSCHEK BPEST SEMMELWEISS U 7." gyártói jelzéssel, számozással (18mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
9
1926. Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete zománcozott Br gomblyukjelvény (18,5mm) T:2- zománchiba
30988.

1926. "Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete" zománcozott Br gomblyukjelvény (18,5mm) T:2- zománchiba

Rufpreis:
1 000 HUF
~1926. Magyar Országos Gépjárművezetők Egyesülete zománcozott Br gomblyukjelvény CORDATIC beütéssel, számozással (18mm) T:2- zománchiba
30989.

~1926. "Magyar Országos Gépjárművezetők Egyesülete" zománcozott Br gomblyukjelvény "CORDATIC" beütéssel, számozással (18mm) T:2- zománchiba

Rufpreis:
1 000 HUF
9
~1926. Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete zománcozott Br gomblyukjelvény (18,5mm) T:2
30990.

~1926. "Gépjárművezetők Szabad Szakszervezete" zománcozott Br gomblyukjelvény (18,5mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
9
1927. Prohászka Ottokár fém medál (25mm) + DN Szent Imre Al medál. Sanctus Emericus / Patrona Hungariae (32mm) T:2
30991.

1927. "Prohászka Ottokár" fém medál (25mm) + DN "Szent Imre" Al medál. "Sanctus Emericus / Patrona Hungariae" (32mm) T:2

Rufpreis:
1 000 HUF
~1930-1940. Ciszterci zománcozott iskolai sapkajelvény (53x35mm) T:3 zománchiány
30992.

Rufpreis:
800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF