13364.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Wissenschaft und Technik
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Szalay László: Barátunk és ellenségünk az állat. Bp., 1943, Magyar Királyi Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászonkötésben, gerince enyhén sérült.