1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára: Vörös Márton - A szerencsés expedíció Bp., Lampel és Wodianer Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, hátul kis folttal