24 000 HUF
Hauszmann Alajos A magyar királyi vár. Die ungarische Königsburg. Le Cháteau royal de Hongrie. Bp., (1912). (Hornyánszky). (2)+54+(2) p. + 25 tábla (ebből egy színes, a többi fénynyomat). Magyar-német-francia háromnyelvű dekoratív kiadvány. Kiadói, gerincén restaurált, egészvászonkötésben. A táblák hullámosak, néhol kissé foltosak