13558.
269. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Küche und Garten
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
A mai otthon. Összeáll. Maria Mathilde Mandl. szerk. Z. Tábori Piroska. Bp., 1928, Dante. 392p. RendkÃvül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, a gerincén kissé kopottas állapotban.